Jaki jest najlepszy okap podszafkowy – nasze opinie

Wśród różnych typów okapów, podszafkowy okap jest niezbędny w każdej kuchni. Te urządzenia pozwalają kontrolować ilość wentylacji i zapachów, które chcesz wydalić ze swojej kuchni. Wiele z tych produktów jest wyposażonych w łatwe w użyciu elementy sterujące i zawiera filtry siatkowe z aluminium, które można myć w zmywarce. Jeśli chcesz mieć okap kuchenny, który pasuje do Twojej szafki, rozważ 11,5-calowy okap Hinshaw. Okap ten jest kompatybilny z kuchenkami o dużej mocy. Jego wydajność 400 lub 600 cfm to świetna opcja dla każdego, kto chce poprawić jakość wentylacji w swojej kuchni.

Choć Kobe RAX2130SQB-1 Brillia nie jest tani ani skandalicznie drogi, to wciąż jest jednym z najlepszych okapów podszafkowych na dzisiejszym rynku. Pomimo przystępnej ceny, brakuje mu takich funkcji jak timery i wymyślne cyfrowe wyświetlacze. Mimo to, oferuje doskonałą wentylację z potężnym silnikiem 750 CFM.

Okap IKTCH to kolejna opcja, która oferuje dobrą moc bez dużego hałasu. Jest bardzo cichy, bezproblemowy i pasuje do każdej kuchni, niezależnie od jej stylu. Jego elegancki design może również wtopić się w kuchnie z epoki. Okap ten jest również bardzo łatwy w czyszczeniu. Jest zbudowany tak, aby przetrwać. Jego cena może sprawić, że nie będzie dostępny dla niektórych właścicieli domów.

Ten nowocześnie wyglądający okap z ZLINE to kolejna opcja, która zapewnia doskonałą wydajność. Pochodzi z zakrzywionym kształcie, że kanały oparów i zapachów z dala od kuchni. Jego konstrukcja ze stali nierdzewnej sprawia, że jest to produkt trwały i łatwy do czyszczenia. Jest również niedrogi i może konkurować z innymi produktami na rynku. Ten okap jest idealnym wyborem dla ruchliwej kuchni.

Okap BV to kolejny wybór, ponieważ oferuje imponujący przepływ powietrza przy jednoczesnym utrzymaniu poziomu hałasu na rozsądnym poziomie. Na najwyższym poziomie mocy może osiągnąć CMF na poziomie 56dB. Posiada również filtr nadający się do mycia w zmywarce. Jego filtry przegrodowe zmuszają powietrze do szybkiej zmiany kierunku, a kropelki tłuszczu nie mogą poruszać się szybciej i lądować w filtrach.

Istnieje szereg cech, których należy szukać przy zakupie okapu podszafkowego. Niektóre modele mają wbudowane światła i charakteryzują się cichszymi dodatkami. Możesz wybrać model kanałowy, jeśli często gotujesz, podczas gdy wentylacja recyrkulacyjna wykorzystuje serię filtrów do wychwytywania cząstek i wysyłania czystego powietrza z powrotem do kuchni. Istnieje wiele innych czynników, które należy rozważyć przed zakupem okapu podblatowego, ale podkreśliliśmy najlepsze opcje w każdej kategorii.

Najbardziej wydajne okapy podblatowe mają wysoki przepływ powietrza do 860 CFM i mogą poradzić sobie z olejem i dymem, które można znaleźć w kuchni. Niektóre mogą nawet pochwalić się zakrzywioną konstrukcją, aby zapewnić łatwy dostęp do jedzenia. Najgorętsze modele są kilka dolarów powyżej średniej. Jeśli jednak jesteś w budżecie, Cosmo COS-5MU jest świetną opcją.

Jednym z najbardziej uniwersalnych okapów pod szafką jest JennAir Euro-Style Stainless 36-Inch Telescoping Downdraft Ventilation. Kiedy potrzebujesz nieco więcej wentylacji, teleskopowe urządzenie JennAir Euro-Style Stainless 36 cali może być używane do wyciągania brudnego powietrza z przestrzeni kuchennej. Oprócz elastycznej konfiguracji, urządzenie to może być montowane na ścianie, pod szafką lub na suficie.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane