Jaki odkurzacz wybrać do samochodu

Niniejszy artykuł powstał dzięki wsparciu serwisu thermomixowa-rozkosz.pl

Jeśli planujesz używać odkurzacza samochodowego nie tylko do sprzątania śmieci wokół domu, możesz się zastanawiać, który model wybrać. Odkurzacz samochodowy jest zazwyczaj zasilany z gniazdka 12 V, więc musisz rozważyć, czy chcesz model przewodowy czy bezprzewodowy. Modele bezprzewodowe mają jednak swoje wady. Są ograniczone w zasięgu i mobilności, więc może być konieczne użycie gniazdka domowego, aby korzystać z odkurzacza przez kilka godzin na raz.

Jeśli potrzebujesz lekkiego odkurzacza, sprawdź Hotor Dustbuster Style Car Vacuum. Ten odkurzacz jest niezwykle wydajny, waży zaledwie 2,44 funta. Kolejną zaletą tego odkurzacza jest jego długi przewód zasilający, który ma 16 stóp długości. Jednak minusem Hotor jest to, że nie zbiera dobrze włosów zwierząt domowych. Chociaż możesz mieć pokusę, aby kupić najtańszy model, upewnij się, że rozważasz swój budżet.

Najważniejszą cechą, której należy szukać w odkurzaczu samochodowym, jest moc ssania. Upewnij się, że ma wysoką moc ssania (w kilopaskalach). Nie kupuj takiego, który ma zbyt dużą moc, ponieważ uszkodzi on akumulator w samochodzie. Ponadto nie chcesz, aby pracował zbyt głośno i uszkodził akumulator w samochodzie. Dobry odkurzacz samochodowy powinien mieć również dodatkowe mocowanie do wchodzenia w zakręty i inne ciasne miejsca.

Inna ważna cecha, na którą należy zwrócić uwagę przy wyborze odkurzacza samochodowego to waga. Jeśli martwisz się o wagę odkurzacza samochodowego, to lepszym rozwiązaniem może być kompaktowy. Mniejszy rozmiar może uczynić go łatwiejszym do przenoszenia i ma lżejszy silnik, ale prawdopodobnie będzie miał słabszą moc ssania. Następnie ponownie, jeśli masz zamiar używać samochodu próżni częściej, trzeba jeden z wystarczającą mocą ssania, aby uzyskać pracę done.

Przy wyborze próżni samochodu, ważne jest, aby sprawdzić, czy próżnia jest przewodowy lub bezprzewodowy. Urządzenia bezprzewodowe są zazwyczaj najlepsze, ale żywotność baterii różni się znacznie. Niektóre modele wytrzymują zaledwie dziesięć minut, zanim trzeba je będzie naładować. A jeśli bateria nie wytrzyma tak długo, trzeba będzie znaleźć model przewodowy. Ważne jest, aby pamiętać, że modele bezprzewodowe zazwyczaj wymagają więcej czasu na ładowanie.

Przenośny odkurzacz samochodowy musi być kompaktowy i mieć wąż, który dociera do wnętrza samochodu. Musi być wyposażony w odpowiednie przystawki, aby uzyskać każdy zakątek samochodu. Odkurzacz samochodowy można podzielić na trzy podstawowe typy: przewodowy, bezprzewodowy i bez węża. W tym artykule omówię niektóre z bardziej popularnych opcji. Mam nadzieję, że znajdziesz model, który spełni twoje potrzeby!

Większość odkurzaczy samochodowych będzie dostarczana z podstawowym zestawem narzędzi i kilkoma dodatkowymi załącznikami. Wąskie narzędzie do szczelin jest przydatne do czyszczenia między siedzeniami. Niektóre modele mają nawet lampkę LED do oświetlania ciemnych zakamarków. Niektóre modele zawierają pompki do opon i filtry HEPA, które zatrzymują drobny pył i przedłużają żywotność filtra. Takie funkcje może mieć profesjonalny odkurzacz samochodowy. Cena tych opcji zależy od tego, czego szukasz.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane