Najlepszy odkurzacz roku 2022 – nasze opinie

Na rynku jest wiele różnych modeli i funkcji. W Best Vacuum of 2022 wybraliśmy maszyny, które będą się wahać w cenie od 34 dolarów do ponad 1000 dolarów. Wśród wielu różnych typów odkurzaczy na rynku, znaleźliśmy takie do różnych powierzchni, różnych budżetów, a nawet modele robotów. Więc, jaki odkurzacz jest dla Ciebie? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

W tegorocznym Top 10 odkurzaczy, wybraliśmy trzy modele, które warto rozważyć. Na przykład Dyson V11 ma dodaną technologię zielonego lasera. Ta technologia laserowa pomaga znaleźć niewidoczny kurz, choć jest skuteczna tylko na twardych podłogach. Oprócz tego, że jest to odkurzacz z najwyższej półki, Dyson V11 ma trzy różne tryby mocy i kilka przystawek, które odpowiadają różnym potrzebom związanym z czyszczeniem.

Włączyliśmy również modele, które wykorzystują ekrany LCD i lasery do czyszczenia. Te odkurzacze prawdopodobnie będą również wyposażone w złączone różdżki i zmywalne filtry. Co więcej, będą też wygodniejsze w użyciu niż kiedykolwiek. Ale co naprawdę warto kupić? Jakie odkurzacze będą dostępne w 2022 roku? Nasze opinie na temat tego, które modele są najlepsze dla Twojego domu i budżetu w 2022 roku!

Przyszłość sprzątania zawsze ewoluuje. Podczas gdy istnieje kilka podstawowych typów odkurzaczy, następnym może być odkurzacz-robot. Te odkurzacze będą czyścić podłogę jak leci i muszą być ładowane między czyszczeniami. Jeśli masz zwierzęta domowe, poszukaj modeli z przystawkami, które są zaprojektowane specjalnie do ich czyszczenia. Tego typu urządzenia nie są tak potężne jak przewodowe. Są one jednak łatwe w manewrowaniu i mogą skutecznie czyścić małe przestrzenie. Inną ważną cechą, której należy szukać, jest możliwość usuwania sierści zwierząt domowych z mebli i kanap.

Czy szukasz lekkiego pionu lub pochłaniacza, rozważ Dyson Upright. Waży poniżej 7 kg i ma zdejmowany uchwyt. Posiada podwójne silniki zapewniające potężne ssanie. A jako bonus, filtr jest zmywalny i wielokrotnego użytku. Na koniec rozważ wagę urządzenia. Najlepszy odkurzacz dla 2022 może być lekki, ale być ciężki, a kilka lat w dół linii.

Dyson Humdinger oferuje zwiększony czas pracy i wydajność filtracji powietrza. Może trwać prawie 30 minut w trybie energooszczędnym. Oferuje również pełną filtrację HEPA. Jest jednak nieco droższy niż Shark i będzie ponosił koszty stałe, ponieważ jest workowy. Jeśli jesteś w budżecie, bezprzewodowy odkurzacz Hoover BH50020PC Linx Signature to dobra opcja z dużą siłą ssania.

Który odkurzacz będzie najlepszy dla gospodarstw domowych ze zwierzętami? Stworzyliśmy listę Najlepszych odkurzaczy z 2022 roku, aby pomóc Ci zdecydować. I nie zapominaj o cenie! Odkurzacz przewodowy z 4,6 gwiazdkami ma przystawkę do tapicerki i dwa narzędzia do szczelin. Nasz najlepszy odkurzacz 2022 roku jest wart co najmniej 200 dolarów.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane